Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Równi i równiejsi
Autor Wiadomość
jarecki56 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 02-11-08, 22:31   Równi i równiejsi

grześ napisał/a:
A co do tego jaki mam nick na innych forach, to napiszę dosadnie gówno ci do tego. Żyję w wolnym kraju, komuna padła i nie masz jedyniej słusznej racji. Powrotu do ustoju twojego ulubionego nie będzie. I dlatego nazywam się jak chcę.

Tak się składa, że bardzo bliskie mi osoby brały czynny udział w obalaniu tegoż systemu.
To dzięki takim osobom, mały i zakompleksiony ludek, ukryty w masce anonima może dzisiaj bezkarnie paplać co mu się rzewnie podoba.

Zastanawiam się, dlaczego z dwóch kontrowersyjnych postów tego samego użytkownika ( wysłanych niemal równocześnie) prawie natychmiast zniknął jedynie ten z kłopotliwym zapytaniem skierowanym do jednego z moderatorów, a ten przywołany prze zemnie „przeleżał” na forum jeszcze dobrych kilkanaście godzin ?

lusnia 
Uczestnik forum
lusnia1

Wysłany: 03-11-08, 20:01   

Witam

Przyłączam się do kolegi i dodam jedno. Wulgaryzmów i chamstwa mamy dość dużo. Ktoś kto używa takich sformułowań jak w cytacie powinien być kasowany z definicji na forum nawet bez wnikania do co poprawności merytorycznej pozostałej treści.

Pozdrawiam

siekierowy 
Aktywny uczestnik forum
elektryk

Wysłany: 03-11-08, 20:06   

Witam.

I nie ma reakcji... cóż...

Janek.G 
Uczestnik forum
Janek.g

Wysłany: 03-11-08, 20:10   

siekierowy napisał/a:
Witam.

Panowie, choć staram się dość często tu zaglądać, nie jestem, chyba na bieżąco. A o co tu chodzi (?) bo przyznam: nie rozumiem.

siekierowy 
Aktywny uczestnik forum
elektryk

Wysłany: 03-11-08, 21:32   

Witam.
Janek.G napisał/a:
siekierowy napisał/a:
Witam.

Panowie, choć staram się dość często tu zaglądać, nie jestem, chyba na bieżąco. A o co tu chodzi (?) bo przyznam: nie rozumiem.

Wystarczy przeczytać pierwszy post... dokładnie przeczytać.

siekierowy 
Aktywny uczestnik forum
elektryk

Wysłany: 05-11-08, 20:06   Re: Równi i równiejsi

Witam wszystkich Forumowiczów.

Cytat:
gówno ci do tego
Powrotu do ustoju twojego ulubionego nie będzie.
(powinno być "ustroju" - przyp. mój)

No i co Panowie Koledzy Moderatorzy? Jakoś brak waszej reakcji na jawne i jaskrawe naruszenie regulaminu. I co? Ano przeszkadzają wam cenzuralne cytaty, ale wulgarne teksty - nie przeszkadzają.
Bo taki tekst napisał widocznie równiejszy. Natomiast ja - cytując innych - naruszam regulamin. To jest ciekawe, że ktoś może pisać co chce i nie narusza, a ja jeśli go cytuję - naruszam.
Wot zagwozdka. Biez wodki - nie razbieriosz.

siekierowy 
Aktywny uczestnik forum
elektryk

Wysłany: 05-11-08, 20:55   

Witam.

Otwieram pocztę i ... co widzę?
Popatrzcie sami:

Witaj siekierowy,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW
POLSKICH", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Link do tematu: http://forumsep.pl/viewtopic.php?t=4316

Twój post:

Temat: "gdzie kupic produkty sonel w dobrej cenie"

Witam.

Jestem ciekawy, dlaczego żaden z Moderatorów nie reaguje na łamamie
regulaminu. Temat powinien zostac przeniesiony do działu "kupię".

No i patrzcie. Ja znów złamałem regulamin. Bo stwierdziłem, że dyskusja o zakupie miernika konkretnej firmy powinna być nie w tym dziale. Więc "w łeb" siekierowego. A co. Już Moderatorzy lub Admin pokażą, że są równi i równiejsi.

Czyli jednak prywata wzięła górę. A skoro Adminom nie zależy na mojej obecności na forum, to trudno. Bedę musiał się z tym pogodzić.

stns 
Uczestnik forum

Wysłany: 05-11-08, 22:14   

no cóż takie jest prawo forum. Inne od jakiekolwiek prawa, bo admin może ustalać swoje zasady, kryteria etc, po to aby forum było popularne. Złość nic nie da, najwyżej kolega siekierowy się podnieci i na tym poprzestanie. Ale dobrze bo jak się człowiek wygada to mu ulży. Jutro będzie lepiej i lepiej energię wykorzystać na przekazanie wiedzy a nie kłótnie na posty :mrgreen:

siekierowy 
Aktywny uczestnik forum
elektryk

Wysłany: 06-11-08, 20:04   

Witam.

Przepraszam wszystkich Modów za post powyżej, dotyczący usunięcia mojego postu. Sprawa wynikła z nieporozumienia, już wyjasnionego i nie ma tematu (mam nadzieję)

PS. Natomiast podtrzymuję wszystko, co napisałem wcześniej.

Jarek79 
Aktywny uczestnik forum
Jarek

Wysłany: 07-11-08, 07:25   

Witam
Dla mnie nie ma równych i równiejszych na forum. Wszystkich traktuję tak samo. Cytowaną wypowiedź Kolego grześ usunąłem zaraz po jej przeczytaniu (fakt została w historii edycji postu ale na krótki okres czasu dla potrzeb ewentualnych wyjaśnień). Po serii zarzutów, że rozdaję ostrzeżenia na prawo i lewo bez zastanowienia, i że jestem mało wyluzowany zmieniłem podejście i w pierwszej kolejności kasuję pewne treści (z komentarzem lub bez) a jak użytkownik nic sobie z tego nie robi i nadal łamie regulamin to dostaje ostrzeżenie. Cóż... Może z boku to wygląda jak faworyzowanie ale nie znacie Koledzy wszystkich szczegółów poszczególnych spraw (oprócz tych, w których bierzecie udział) i stąd taka ocena.
siekierowy napisał/a:
Natomiast ja - cytując innych - naruszam regulamin.

Jeżeli wracasz do sprawy sprzed kilku miesięcy to kontekst w jakim były one przedstawiane był obraźliwy dla ich autorów. Czym innym jest wskazywanie nieprawidłowości a czym innym robienie komedii z postów. Wskazałem wtedy miejsce, gdzie można takie cytaty zamieszczać. Być może autorzy tych postów nie potrafią pisać ale szukają pomocy. A tu zamiast merytorycznej odpowiedzi (choćby skierowania do fachowca), ktoś sobie robi jaja z ich postu (patrz problemu). Jakby mnie spotkała taka sytuacja to stwierdziłbym, że na forum nie ma poważnych ludzi przez co forum to jakaś kpina po szyldem SEP.

jarecki56 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 07-11-08, 17:57   

Jarek79 napisał/a:
Dla mnie nie ma równych i równiejszych na forum. Wszystkich traktuję tak samo.
Cytowaną wypowiedź Kolego grześ usunąłem zaraz po jej przeczytaniu (fakt została w historii edycji postu ale na krótki okres czasu dla potrzeb ewentualnych wyjaśnień).

Kolego Jarku, choć wydaje się, że te wyjaśnienia kierujesz raczej do winowajcy (tu cytat: „Kolego grześ”) tego zamieszania, to korzystając z tej okazji pozwolę sobie odświeżyć moje wątpliwości:

Cytat:
Zastanawiam się, dlaczego z dwóch kontrowersyjnych postów tego samego użytkownika ( wysłanych niemal równocześnie) prawie natychmiast zniknął jedynie ten z kłopotliwym zapytaniem skierowanym do jednego z moderatorów, a ten przywołany prze zemnie „przeleżał” na forum jeszcze dobrych kilkanaście godzin ?

Czy mam rozumieć, że ten pierwszy post usunął inny moderator lub admin, nie zauważając nic zdrożnego w tym drugim ?

Jeżeli to jest prawda, to jak w tym kontekście rozumieć poniższy tekst?

Jarek79 napisał/a:
Może z boku to wygląda jak faworyzowanie ale nie znacie Koledzy wszystkich szczegółów poszczególnych spraw (oprócz tych, w których bierzecie udział) i stąd taka ocena.

Odpowiedz do tematu