Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ponad prawem
Autor Wiadomość
krys1304 
Uczestnik forum

Wysłany: 01-01-09, 15:11   Ponad prawem

Witam

Za wskazanie w odpowiedzi linku do innego forum usunięto mój post. Na moje pytanie dlaczego?, kol Jack napisał "prawdopodobnie za złamanie regulaminu". Jednak no ponowne pytanie dlaczego konkretnie?, kol Jack napisał (ale już na skrzynka) " Konkretnie za złamanie regulaminu, punkt podałem koledze wcześniej.
Podawanie strony internetowej jest reklamą – czego nie wolno robić
."
i "zrobił czystkę" w całym temacie - nawet wyciął część wypowiedzi kol siekierowy.
Kolego Jack, miałem nadziej że będziesz miał na tyle cywilnej odwagi i przyznasz się do błędu. Jednak zachowałeś się jak sędzia piłkarski.
Dowiedz się najpierw co to jest reklama, to w przyszłości unikniesz podobnych pomyłek.

W moim odczuciu chciano mi pokazać że "służba" czuwają.

"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić."

fussy 
Aktywny uczestnik forum
Samozwańczy Expert

Wysłany: 01-01-09, 21:07   

witam

W regulaminie jest knot z dawnych czasów, kiedy śp kolega Krystyn został banitą na ISE. Obecnie jest to raczej śmieszna ciekawostka. Tym bardziej, że większość kolegów pisze i tam i tu. I chyba się dużo nie pomylę, jak powiem, że niemalże wszyscy z tego forum czytają forum ISE i vice versa.

pzdr
-DAREK-

stns 
Uczestnik forum

Wysłany: 01-01-09, 21:45   

krys1304 napisał/a:
Podawanie strony internetowej jest reklamą – czego nie wolno robić
a ja tyle linków umieściłem. Bez przesady koledzy link to nie reklama tylko odnośnik do źródła

Jack 
Aktywny uczestnik forum
Jacek

Wysłany: 01-01-09, 21:48   

Cytat kolegi fussy:
Cytat:
W regulaminie jest knot z dawnych czasów, kiedy śp kolega Krystyn został banitą na ISE.

To nie ma znaczenia, założyciel Forum SEP ustanowił regulamin, który nie został do tej pory zmieniony.

Cytat z regulaminu:
Cytat:
Czego nie wolno robić?
• Nie wolno reklamować innych for o tej samej tematyce.

Od obecnego właściciela Forum zależy czy zmieni zapis w starym regulaminie i zezwoli na podawanie linków do for o tej samej tematyce.

Cytat kolegi stns:
Cytat:
a ja tyle linków umieściłem. Bez przesady koledzy link to nie reklama tylko odnośnik do źródła

Chodzi o reklamowanie innych for o tej samej tematyce. Autor tematu nie za bardzo załapał o co chodzi.

krys1304 
Uczestnik forum

Wysłany: 01-01-09, 22:03   

Witam

Kolego Jack, nie cytuj regulaminu tylko zacznij go przestrzegać.
Może już zacząłeś czyścić forum? Jakbyś jakiegoś postu nie mógł znaleźć to mogę pomóc.

Janek.G 
Uczestnik forum
Janek.g

Wysłany: 02-01-09, 08:51   

fussy napisał/a:
I chyba się dużo nie pomylę, jak powiem, że niemalże wszyscy z tego forum czytają forum ISE i vice versa.
-DAREK-

Raczej na pewno wszyscy. Mnie zastanawia też jeszcze jedno: skąd owa konkurencja, w jakim celu. Ideą forum jest wymiana poglądów, nauka i propagowanie pewnych zachowań.
Owszem istnieją jakieś animozje, ale raczej są to sporadyczne wypadki ( swojego czasu na ISE, w pewnym wątku padło coś takiego: "Boże, myślałem że jestem na na Forumsep)
Reklamowanie to takie kapitalistyczne słowo - a może i tu wkrada się kapitalizm ale w tym pejoratywnym słowa znaczeniu.

Kuczyński Andrzej 
Aktywny uczestnik forum
Oddział Gdański SEP

Wysłany: 02-01-09, 09:51   

krys1304 napisał/a:
Za wskazanie w odpowiedzi linku do innego forum usunięto mój post.

Nie jest kolega pierwszy i pewnie nie ostatni. Nie zawsze wyłapuje się takie wstawki.
Dlatego reakcja bywa opóźniona. I gdyby nie kolega Jacek to inny moderator by to usunął.
fuss napisał/a:
Tym bardziej, że większość kolegów pisze i tam i tu.

Na tym polega wolność wyboru, bo każde forum ma swój klimat.
Na forum ISE nawet nie można wpisać linku do naszego forum.

krys1304 
Uczestnik forum

Wysłany: 02-01-09, 10:09   

Witam

Kuczyński Andrzej napisał/a:
Nie jest kolega pierwszy i pewnie nie ostatni. Nie zawsze wyłapuje się takie wstawki.
Dlatego reakcja bywa opóźniona. I gdyby nie kolega Jacek to inny moderator by to usunął.

Widzę że poparcie dla decyzji kol Jack wzrasta. Jednak w dalszym ciągu macie regulamin forum w głębokim poważaniu.

Kuczyński Andrzej 
Aktywny uczestnik forum
Oddział Gdański SEP

Wysłany: 02-01-09, 10:33   

Jeśli kolega posiada zdolność czytania ze zrozumieniem to powinien zauważyć,
że ostateczna interpretacja regulaminu należy do właściciela forum, a nie uczestników dyskusji.

upin 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 02-01-09, 11:25   

witam.
ostateczna interpretacja regulaminu należy do właściciela forum, a nie uczestników dyskusji.

Kolejny raz zapytam - kto jest właścicielem forum? Pytanie to zadawałem już kilkakrotnie ale pozostawało bez odpowiedzi.

irekub 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 02-01-09, 11:30   

ostateczna interpretacja regulaminu należy do właściciela forum

Wczoraj skończyłem czytać książkę w której był zamieszczony bardzo ciekawy łaciński cytat z dzieła(napiszę po polsku)Makiawellego:Król stanowi prawo,król jest ponad prawem.............
Ico wy na to/
Jakby ktoś był zainteresowany,po południu jak wrócę do domu podam namiary na książkę i cytat źródłowy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

siekierowy 
Aktywny uczestnik forum
elektryk

Wysłany: 02-01-09, 11:50   

Witam.

krys1304 napisał/a:
Za wskazanie w odpowiedzi linku do innego forum usunięto mój post.

fuss napisał/a:
Tym bardziej, że większość kolegów pisze i tam i tu.

Na tym polega wolność wyboru, bo każde forum ma swój klimat.
Na forum ISE nawet nie można wpisać linku do naszego forum.

Zgadza się. Nie można. I co, zapobiegło to rozwojowi forum SEP? Jakoś nie zauwazyłem. A obserwuję już dość długo. I sam do tego rozwoju rękę przyłożyłem. Chociaż na ISE też pisuję i to dłużej niż tu. I śp. Kol. Krystyn - wcześniejszy admin, tez pisywał i to niemało. A te zakazy to historyczne zaszłości, powinny dziś bardziej śmieszyć niż być przedmiotem sporów, bo spełniły dokładnie rolę odwrotną od zamierzonej. Kiedyś na ise była wielka awantura o ten zakaz i dzięki temu wszyscy poznali adres forum sep. Kol. Krystyn był zachwycony.
Teraz usunięcie postu z adresem, na który nikt specjalnie nie zwrócił uwagi, spowoduje solidne zareklamowanie ise, tak, że kto jescze tam nie był to od razu pójdzie. I co? Ano własnie. Jak bedziecie tak zadzierać nosa jak próbujecie, to nie wrócą. A jak tu bedzie normalnie, to wrócą i pozostaną. I żadna wiedza o ise temu nie przeszkodzi.
Wybór należy do Was, Adminie i Moderatorzy.

Janek.G 
Uczestnik forum
Janek.g

Wysłany: 02-01-09, 12:16   

Nie, zakaz "reklamowania" to za mało. Zakaz czytania i pisania na innych forach to byłoby to.
Faktycznie coraz smiesznej się robi........... a myślalem że kłotnia o samolot jest zabawna.

januszcm 
Uczestnik forum

Wysłany: 02-01-09, 14:57   

dziwne jest to forum, a szczególnie zaszłości rodem z PRLu gdzie jedynie słuszna partia to KC, a toważysz sekretaż był niemal nieomylny... a tych co śmieli pomyślieć inaczej nie mówiąc już o powedzeniu tego na głos przywoływału odpowiednie służby do porządku.

Jakoś nie jestem w stanie się doczekać na moje pytanie postawione na tymże forum.... a to corasz bardziej dowodzi tezie że po tylu latach jeszcze są miejsca gdzie metody działania PRLu jeszcze są na porządku dziennym.
dentysta rwie ząb zepsuty

krys1304 
Uczestnik forum

Wysłany: 02-01-09, 17:33   

Witam

Jeśli kolega posiada zdolność czytania ze zrozumieniem to powinien zauważyć,
że ostateczna interpretacja regulaminu należy do właściciela forum, a nie uczestników dyskusji.

W przeciwieństwie do kol i kol Jack posiadam. Mam nadzieję że w tym temacie poznam też zdanie pozostałych modów oraz admina.

Interpretacja regulaminu przez kol Jack.
Jack napisał/a:
Witam kolegę
Cytat:
Kolego Jack, wiem jaki jest zapis regulaminu. Proszę o informację dlaczego usunięto mój post? Nie prawdopodobnie dlaczego, a konkretnie dlaczego?

Konkretnie za złamanie regulaminu, punkt podałem koledze wcześniej.
Podawanie strony internetowej jest reklamą – czego nie wolno robić.
Kolega kondensator reklamuje forum elektroda ale to jest Forum typowo elektroniczne a nie elektryczne.
Mam nadzieję że regulamin zostanie zmieniony i będzie można podawać „konkurencyjne” strony.
Na dzień dzisiejszy proszę tego nie robić. Takie było życzenie założyciela Forum ŚP Krystyna Kuprasa i po to jest utworzony regulamin aby go przestrzegać.
Każdy uczestnik Forum powinien najpierw zapoznać się z regulaminem Forum i do niego się dostosować.

Na dzień dzisiejszy temat zostanie wyczszczony i zostawione tylko merytorczne wypowiedzi i pominięciem niezgodnej z regulaminej reklamy.
Porządek musi byc, a o porządku decyduje regulamin a nie widzimisię moderatora.

CZEKAM NA ZMIANE REGULAMINU

Jeżeli kolega ma zastrzeżenia, prośby, uwagi czy inne zalecenia proszę pisać w dziale:
Sugestie dla administroatora .......................................

Dziekuję za uwagę i życzę spokojnego Nowego Roku 2009

Jacek

Po co powiedzieć przepraszam. Jakby to wyglądało żeby przyznać się do pomyłki.

Odpowiedz do tematu